کد ملک ۱۰۷
کد ملک ۱۰۷
کد ملک ۱۰۷
کد ملک ۱۰۷
کد ملک ۱۰۷

فروش آپارتمان در منطقه اروپایی اوجیلار

خرید
شروع از 1200000₺
کد ملک : IS۳۴۴

نوع ملک

آپارتمان

شهر

استانبول

محله

اوجیلار

متراژ

از ۱۲۱ متر

تعداد خواب

از 2 خواب

تعداد طبقات

۷
کاتالوگ ملک
توضیحات ملک

مساحت کلی پروژه ۱۶ هزار متر مربع
شامل ۲ فاز

مساحت کلی فاز اول ۱۰ هزار متر مربع که ۵۷۰۰ متر مربع آن از فضای سبز تشکیل شده و شامل ۴ بلوک ۶ و ۷ طبقه است که ۱۸۲ واحد مسکونی و ۲ طبقه پارکینگ با ۲۰۰ جای پارک داراست، 

مساحت فاز دوم ۶ هزار متر مربع که ۲ هزار متر مربع آن از فضای سبز تشکیل شده و شامل ۲ بلوک ۶ طبقه است و یک طبقه پارکینگ با ۸۰ جای پارک دارد.

ملک بعدی

خرید آپارتمان در کادیکوی استانبول

ملک قبلی

خرید خانه در بهترین منطقه غرب استانبول

نظرات کاربران
درخواست اطلاعات بیشتر
با ما تماس بگیرید
+۹۰۵۵۲۵۰۷۱۱۱۱
مناطق مشابه
قیمت مشابه
درخواست اطلاعات
تماس با پرشین استار
استانبول / آلانیا
info[at]persianstargroup.com
شرکت پرشین استار
اطلاع از پیشنهادهای ما

شرکت پرشین استار با هدف ایجاد فضایی امن و مطمئن جهت سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه از سال ۲۰۱۰ و با کادری حرفه ای و با تجربه آغاز به فعالیت کرده است. خرید و فروش ملک در ترکیه، اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، راه اندازی کسب و کار در ترکیه، اخذ اقامت ترک ... یه از طریق خرید ملک، اخذ اجازه کار در ترکیه و مشاوره سرمایه گذاری در ترکیه بخشی از خدمات مجموعه پرشین استار می باشد. همکاران ما در شرکت پرشین استار آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی صادقانه جهت انتخاب مناسب ترین گزینه ها برای خرید ملک با توجه به سلیقه و توانایی مالی مشتریان خود می باشند. ما به شما کمک می کنیم تا با خرید ملک در ترکیه، به خصوص خرید ملک در استانبول و خرید ملک در آلانیا، ضمن سرمایه گذاری هوشمندانه در کشوری با آینده ای بسیار روشن، فرصت زندگی در محیطی امن و متفاوت در تلاقی اروپا و آسیا را به خود و خانواده تان هدیه دهید. تنوع پروژه ها و املاک پرشین استار، به مشتریان اجازه می دهد تا بتوانند بهترین گزینه را برای خرید ملک به خصوص خرید آپارتمان در استانبول، خرید آپارتمان در آلانیا، خرید ویلا در استانبول و خرید ویلا در آلانیا آن هم با بهترین قیمت انتخاب کنند.

ادامه
Copyright @ 2020 Persian Star