محله کستل

۷ مورد یافت شد

املاک در کستل

معرفی محله کستل

یکی از مناطق بسیار زیبا با طبیعتی بکر و بی نظیر، برگرفته از کوه های با صلابت و  سواحل زیبا و رویایی دریای مدیترانه، کستل است که در شهر زیبای آلانیا و در کشور ترکیه قرار گرفته است.

این منطقه در سال های اخیر به یکی از بهترین مکان ها برای خرید ملک و سرمایه گذاری در کشور ترکیه تبدیل شده که مطمئنا برای تمامی افرادی که قصد انجام این کار دارند، یک گزینه بسیار آینده دار محسوب می شود. شما مهاجران عزیز با سکونت در کستل می توانید از مزایای خرید ملک در این منطقه به واسطه ویژگی های عالی آن استفاده کنید.

خرید ملک در منطقه کستل

در سال های اخیر بیش ترین آمار فروش ملک در ترکیه از آن ایرانیان بوده است. زیرا، این دو کشور دارای شباهت های فرهنگی زیادی هستند. همچنین کشور ترکیه یکی از کشورهایی با امکانات عالی، موقعیت آب و هوایی و گردشگری بی نظیر، کیفیت زندگی و شرایط سفر آسان است و همین موضوع باعث علاقه مندی ایرانیان به سکونت و سرمایه گذاری در آن شده است. یکی از شهرهای بزرگ و پرطرفدار در کشور ترکیه، آلانیا است که به یکی از مکان های مورد علاقه مهاجران و یا افرادی که قصد خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه را دارند، تبدیل شده است. منطقه کستل از مناطق مناسب این شهر زیبا است که به دلیل مجاورت با دریای مدیترانه دارای آب و هوایی بسیار مطبوع و طبیعتی بکر است.

شما با خرید یک ملک یا آپارتمان در مجتمع های مسکونی نوساز، می توانید از امکانات رفاهی منطقه کستل بهره مند شوید. این منطقه به دلیل موقعیت مکانی عالی که در فاصله نزدیکی از مرکز آلانیا قرار گرفته و تنها بیست دقیقه با فرودگاه بین المللی قاضی پاشا فاصله دارد، یکی از نواحی این شهر محسوب می شود که بسیار آینده دار و مناسب جهت سرمایه گذاری است.

از نظر فرهنگ و سبک زندگی، نیز می توان گفت که ساکنین محله کستل اکثرا خانواده ها هستند و شما می توانید سبک زندگی محلی و سنتی و نیز سبک مدرن و خارجی را در آن ملاحظه نمایید. این منطقه در حدود 10000 نفر جمعیت دارد.

فیلتر