محله کاییتهانه

۱ مورد یافت شد

املاک در کاییتهانه

معرفی محله کاییت هانه

بین سال های 1415 تا 1512 در این محله کارخانه کاغذ سازی وجود داشت که نشان می‌دهد نام این محله الهام گرفته شده از همان کارخانه است‌. تا قبل از سال 1987 منطقه کاییت هانه به طور رسمی وجود نداشت و جز شیشلی حساب می شد. بعد از احداث شهرداری در منطقه کاییت هانه و البته با انتخابات اداری در 1998 این منطقه به طور رسمی استقلال یافت.

لوکیشن و آب و هوای کاییت هانه

در همان سال های ابتدایی کاییت هانه خانه سازی را شروع کرد؛ اغلب کارشناسان بر این باورند که وجود نهر آب و دره مردم را جذب کرده است. البته امکاناتی مثل مترو و مجاورت با شهر های محبوبی مثل شیشلی، تکسیم و ماسالاک نیز بی تاثیر نیست. امروزه پروژه های لوکسی با توجه به لوکیشن منطقه کاییت هانه در این مکان احداث می‌شود.

مراکز مهم و دیدنی در منطقه کاییت هانه

در ادامه لیستی از مراکز دیدین این منطقه را بیان می کنیم؛

موزه مینیاتورک

این مجموعه 60 هزار متری امکاناتی منجمله پارکینگ، کافه، رستوران و مجموعه های سرگرم کننده‌ای برای کودکان و بزرگسالان دارد و به خاطر طراحی زیبا مورد توجه قرار گرفته است.

باغچه خاص

در قسمت مرکزی منطقه کاییت هانه محلی فوق‌العاده دیدنی ساخته شده است که انتخاب اکثر خانواده‌ها برای گذراندن آخر هفته هاست. باغچه‌ای با گل های زینتی و همراه با چشم انداز های دیدنی است.

دانشگاه نیشانتاشی

قطع به یقین می‌توان گفت که آرزوی جوانان ترکی درس خواندن در این دانشگاه است؛ زیرا این دانشگاه علاوه بر درس به پرورش رویاها و شکوفایی استعدادها نیز می‌اندیشد.

بیمارستان دولتی کائیت هانه

خدمات دولتی شهر استانبول به طوری است که عموم مردم از آن راضی بوده و آن را بی عیب می‌دانند. این بیمارستان نیز از این قاعده مستثنا نیست و خدمات راضی کننده‌ای را هم دارند.

مرکز خرید اکسیس

مرکز خرید اکسیس یک فروشگاه شیک است که عموم مردم حتی برای یکبار هم می‌خواهند از آنجا خرید کنند. قیمت اجناس حاضر در این فروشگاه نسبت به کیفیتی که دارند، بسیار مناسب است.

جمعیت منطقه کاییت هانه

طبق آخرین آمار ارائه شده جمعیت منطقه کاییت هانه نزدیک به 240 هزار نفر است، اما با توجه به جذب گردشگر در فصل تابستان ممکن است این مقدار با تغییر مواجه شود.

قطعا شما هم همانند سایر افرادی که قصد مهاجرت دارند به دنبال بهترین مکان برای زندگی و تفریح می گردید. با توجه به این مطلب منطقه کاییت هانه می‌تواند مقصد خوبی برای گذراندن اوقاتتان باشد.

فیلتر