محله کادیکوی

املاک در کادیکوی

معرفی محله کادیکوی

مساحت منطقه کادیکوی 25.20 کیلومتر مربع است.Kadıköy  در آناتولی استانبول واقع شده است. درست در وسط استان استانبول، در شرق دهانه مرمره بسفر طلوع می­ کند. اطراف آن توسط ناحیه Maltepe در شرق، بسفر و دریای Marmara در غرب،Üsküdar  و Ataşehir در شمال و دریای Marmara در جنوب محاصره شده است.

کادیکوی در شش تپه ساخته شده است. این تپه ­ها از شرق به غربGöztepe ، Fikirtepe ، Acıbadem، Altıyol ، Cevizlik (Küçük Moda)  وKoşuyolu وصله شده است. پارک فنرباغچه، پارک Göztepe ، پارک آزادی و مناطق سبز در امتداد کادیکوی از مهمترین مناطق سبز ترکیه هستند. این خط ساحلی طولانی از Haydarpaşa تا Bostancı در مسیر شمال غربی و جنوب شرقی به طول 21 کیلومتر ادامه پیدا کرده است.

منطقه کادیکوی شامل محله­ های زیر است:

  • Caferağa ، Osmanağa ، Rasimpaşa ، Koşuyolu ، Acıbadem ، Hasanpaşa ، Bostancı
  • کادبستان، دوملوپنار، آموزش ، ارنکوی، فنرباغچه، فنریولو، فیکیرتپه
  • Göztepe ، Kozyatağı ، Staircase ، Sahrayıcedit ، Suadiye ، Zühtüpaşa ، Ondokuz Mayıs

همان­طور که متوجه شدید، این منطقه از 21 محله تشکیل شده است. در این منطقه رستوران­ ها و کافه­ های بسیار زیادی وجود دارد. شما می ­توانید در مراکز تجاری آن خرید کنید و از مناظر بکر این منطقه دیدن کنید. در منطقه کادیکوی تعداد زیادی مدرسه وجود دارد.

امکانات شهری کادیکوی

این بخش از استانبول برای سکونت فوق العاده است. قیمت مسکن در این منطقه نسبت به سایر مناطق ترکیه ممکن است بیشتر باشد. علت آن هم دسترسی به کلیه امکانات مدرن شهری است. اگر قصد سکونت و زندگی در این منطقه را دارید، می ­توانید برای خرید آپارتمان­ های نوساز اقدام کنید. چهار دانشگاه معتبر ترکیه در کادیکوی واقع شده است.

همچنین 15 مرکز درمانی و بیمارستان در این محدوده واقع شده است. هر آن چه برای رفاه و زندگی شهری لازم است، در این منطقه پیدا می ­شود. در صورتی که عازم ترکیه هستید و قصد دارید یک سفر خاطره انگیز را تجربه کنید، لازم است چند روزی را در کادیکوی وقت بگذرانید. قطعا از سفر خود لذت بیشتری خواهید برد. بزرگترین بازار استانبول در این منطقه واقع شده است.

بازار بزرگ مواد غذایی در کنار مسجد عثمان خان قرار دارد. به غیر از بازارهای سنتی مراکز خرید بسیار مدرن و بزرگی در کادیکوی وجود دارد. شما می­ توانید در مغازه ­های مجموعه­ های تجاری این محله ­ها تمامی اجناس برند و اصل ترکی و جهانی را خریداری کنید. در این منطقه کتابفروشی های بسیار زیادی وجود دارد. این فرصت را غنیمت بشمارید و از کتابفروشی­ های منطقه کادیکوی دیدن کنید.

فیلتر