محله محموتلار

املاک در محموتلار

معرفی محله محموتلار 

یکی از شهرهای زیبای ترکیه جهت اقامت و گردشگری شهر آلانیا است. این شهر دارای مناطق زیبا و متعددی جهت بازدید و اقامت است. یکی از وسیع ترین مناطق شهر آلانیا منطقه محموتلار است. این منطقه با قرار گرفتن در خط ساحلی شهر آلانیا و در قسمت شرقی این شهر واقع شده است.

از ویژگی ‌های این منطقه می ‌توان به وجود ساختمان ‌های نوساز اشاره کرد. در واقع از نوسازترین مناطق شهر آلانیا منطقه محموتلار به شمار می ‌رود. وجود مجتمع های مسکونی، امکانات رفاهی و هتل های متعدد این امکان را به افراد می‌ دهد که یک زندگی لوکس در این منطقه تجربه کنند. منطقه محموتلار به عنوان یکی از توریستی ‌ترین مناطق در کشور ترکیه و شهر آلانیا شمرده می شود.

 

معرفی منطقه محموتلار و تاریخچه آن

این منطقه که در ۱۲ کیلومتری شرق آلانیا قرار دارد پس از مرکز شهر آلانیا به عنوان دومین منطقه پرتردد این شهر شناخته می ‌شود. منطقه محموتلار به عنوان یکی از مناطق زیبا همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. وجود امکانات رفاهی مناسب، بافت بسیار زیبای این منطقه، مجتمع های نوساز و قرار گرفتن در کنار خط ساحلی از دلایلی است که افراد را ترغیب به بازدید از این منطقه و خرید ملک می کند.

 

وضعیت مکانی محموتلار و آب و هوای آن

همانگونه که بیان کردیم منطقه محموتلار در نزدیکی شهر آلانیا قرار دارد. فاصله این منطقه با آلانیا حدود ۱۵ دقیقه بوده که به راحتی با وسایل نقلیه عمومی می توانید به مرکز شهر دسترسی داشته باشید.

منطقه محموتلار در ۱۲ کیلومتری شرق آلانیا و بین مناطق کستل و کارگیجاک قرار دارد. مجاورات با فرودگاه قاضی پاشا نیز موجب شده که به امکانات و ویژگی های این منطقه افزوده شود. بهره مندی از سواحل زیبا و آب و هوای مدیترانه ای نیز موجب شده که از شرایط مکانی بسیار مناسبی در این منطقه برخوردار شوید.

 

معرفی مراکز خرید و مجتمع های محموتلار

پیشرفت چشمگیری که در این منطقه وجود داشته موجب شده که امروزه رستوران ها، هتل های زیبا، کافه تریاها و پلاژهای ساحلی در این منطقه رونق خاصی داشته باشند. دولت ترکیه به منظور رفاه حال گردشگران و افراد مقیم در این منطقه فروشگاه های متعددی در محموتلار احداث کرده است.

شما می توانید نیازهای روزمره و مایحتاج زندگی را به راحتی در این منطقه تهیه کنید. برای خرید از مجتمع های تجاری نیز می توانید به راحتی با وسایل حمل و نقل عمومی به مرکز شهر آلانیا مراجعه کنید.

فیلتر