محله مال تپه

املاک در مال تپه

معرفی محله مال تپه (Maltepe)

مال تپه یکی از مناطق مهم در استانبول است که در سمت آسیا واقع شده است. این محله یک منطقه مدرن است که نسبت به گذشته در بین گردشگران محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. این منطقه به دلیل موقعیت عالی خود برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه مورد توجه قرار گرفته است. این منطقه یکی از محله­ هایی است که طبقات عالی و تحصیل کرده در آن زندگی می­ کنند.

منطقه Maltepe در استانبول

منطقه مال تپه در سمت آسیایی استانبول واقع شده است. این محله مشرف به دریای مرمره است و به ساکنین خود این امکان را می­ دهد که ساحل جزایر پرنس را مشاهده کنند. مال تپه با فرودگاه بین المللی Sabiha Gokcen 26 کیلومتر فاصله دارد و با ماشین 30 دقیقه با Taksim فاصله دارد. این منطقه کاملا مدرن است. منطقه مال تپه امکانات بسیاری همچون دانشگاه، مدارس، مرکز خدمات دولتی، مراکز بهداشتی و تفرجگاه ­های ساحلی را در خود جای داده است.

خرید مسکن در محله مال تپه

این محله یکی از معتبرترین و مدرن ترین مناطق در بخش آسیایی استانبول است که در آن مجتمع ­های مسکونی لوکس ساخته شده است. این مجموعه مسکونی در کنار باغ­های دریایی، بازارها، مراکز خرید و مکان­های تفریحی واقع شده است.

همه این­ ها به لطف قرار گرفتن در نزدیکی قلب استانبول، در میان بزرگترین رویدادهای تجاری و گردشگری ترکیه است. منطقه مال تپه به دلیل همجواری با بزرگراه آنکارا به استانبول و سایر نقاط شهر راه دارد.

پارک  Maltepe

این پارک با 8 جزیره مختلف با مساحت 1 میلیون و 200000 متر مربع بزرگترین پارک جهان است. هر جزیره شامل چندین مکان تفریحی مانند زمین دو و میدانی، زمین­ های تنیس، زمین­ های بسکتبال، زمین­ های والیبال، گلف و یک پیست دوچرخه سواری بزرگ است.

دانشگاه Maltepe

دانشگاه مال تپه یکی از دانشگاه ­های خصوصی دیرینه استانبول است که در سال 1997 توسط بنیاد آموزش و پرورش مرمره استانبول تاسیس شد.

بیمارستان ها و مراکز بهداشتی در  Maltepe

بیمارستان­ ها و مراکز بهداشتی و درمانی دولتی و خصوصی بسیاری در این منطقه وجود دارند که خدمات پزشکی جامع و متنوعی را به مردم ارائه می­ دهند. از جمله مرکز پزشکی خصوصی کاردن، بیمارستان دولتی Sureyyapasa و یک بیمارستان خصوصی به نام DELTA.

بازارهای منطقه  Maltepe

در این منطقه تعدادی بازار و مراکز خرید مدرن وجود دارد که زندگی شاداب را در اختیار افراد ساکن در این منطقه قرار می­ دهد. بارفتن به این منطقه می­ توانید با چند نمونه از بهترین مراکز خرید استانبول آشنا شوید.

فیلتر