محله كارگيجاک

املاک در كارگيجاک

معرفی محله کارگیجاک 

یکی از مناطق زیبا و دیدنی در شهر آلانیا منطقه کارگیجاک است. این منطقه که در قسمت شرقی شهر آلانیا قرار دارد با مجتمع های لوکس و نوسازی که دارد یک مکان مناسب جهت اقامت و همچنین سرمایه گذاری خواهد بود.

مجاورت با دریای مدیترانه و وجود مناظر بسیار زیبا موجب شده که افراد نگاه ویژه ‌ای به این منطقه داشته باشند. به طور کلی می ‌توان گفت که حدود ۷۰ درصد از واحدهای مسکونی و ساختمان های منطقه کارگیجاک می توانند دریای زیبای مدیترانه را مشاهده کنند. وجود تفرجگاه های زیبا، هتل ها، رستوران ها و مناطق گردشگری موجب شده که افراد و گردشگران خارجی شرایط مناسبی در این منطقه تجربه کنند.

 

معرفی منطقه کارگیجاک

یکی از شهرهای زیبا در ترکیه جهت اقامت و زندگی شهر آلانیا است. منطقه کارگیجاک از سال ۱۹۹۸ به عنوان یکی از مناطق زیبای شهر آلانیا شمرده می شود. این شهر دارای مناطق زیبا با چشم اندازه مناسبی است. این منطقه در شرقی ‌ترین نقطه آلانیا قرار گرفته که با بهره مندی از باغ های موز، آووکادو و درختان دیگر زیبایی منحصر به فردی دارد.

فاصله منطقه کارگیجاک با شهر آلانیا و مرکز آن حدود 16 کیلومتر است. بهره مندی از هتل های متعدد، سواحل زیبا، پلاژهای گوناگون و همچنین رستوران های شیک موجب شده که افراد و گردشگران از این منطقه به عنوان یک مکان جذاب استفاده کنند.

 

وضعیت مکانی و آب و هوای کارگیجاک

همانگونه که بیان کردیم منطقه کارگیجاک در ۱۶ کیلومتری مرکز شهر آلانیا قرار دارد. این منطقه که در مجاورت دریای مدیترانه قرار دارد با فرودگاه آلانیا _ قاضی پاشا نیز فاصله چندانی ندارد.

بهره مندی از آب و هوای مدیترانه ‌ای، وجود درختان زیبا و آسمان آبی نیز به جذابیت ها و زیبایی های این منطقه افزوده است. این شهرک در شمال شرقی آلانیا و بعد از محموتلار قرار دارد. فاصله منطقه کارگیجاک با شهر آنتالیا حدود ۱۵۰ کیلومتر است. طول خط ساحلی کارگیجاک ۴۵۰۰ متر و مساحت آن ۱۸۰۰ هکتار است.

 

معرفی مراکز خرید و هتل های کارگیجاک

منطقه کارگیجاک به عنوان یک منطقه ساحلی  شناخته می‌ شود. عموماً در این منطقه هتل های متعدد، رستوران های زیبا و کافه تریاها را می توان مشاهده نمود. با این وجود فروشگاه های مختلفی نیز در این منطقه تاسیس شده اند تا ساکنین بتوانند نیازها و مایحتاج خود را به راحتی تهیه کنند. برای خرید در مجتمع های تجاری می توانید با استفاده از اتوبوس شهری که به طور مداوم و هر ۱۰ دقیقه از جاده ساحلی عبور می کنند به مرکز شهر تردد کنید.

فیلتر