محله سانجاک تپه

۱ مورد یافت شد

املاک در سانجاک تپه

معرفی منطقه سانجاک تپه

منطقه سانجاک تپه استانبول یکی از مناطق زیبا و آسیایی در شهر استانبول است. این محله از سال ۲۰۰۸ به منطقه مستقل تبدیل شده است. سانجاک تپه از شرق به‌ منطقه پندیک و سلطان بیلی، از شمال با منطقه چکمه کوی، از غرب با مناطق آتا شهیر و عمرانیه و از جنوب با منطقه کارتال همسایه است. ایرانیان معمولاً به قصد سیاحت و یا خرید ملک استانبول را انتخاب می کنند. استانبول دارای مناطقی آرام و به دور از هیاهوی شهری است. محله سانجاک تپه از مناطق معروف و خوش آب و هوا برای زندگی محسوب می شود. وجود جنگل های زیبا در اطراف سانجاک تپه موجب شده که یک منطقه زیبا و مناسب برای سرمایه گذاری و خرید ملک معرفی شود.

تاریخچه منطقه سانجاک تپه

همانگونه که بیان کردیم از سال ۲۰۰۸ منطقه سانجاک تپه به یک منطقه مستقل تبدیل شده است. این منطقه با ۶۱ کیلومتر مساحت و جمعیتی بالغ بر 240 هزار نفر در شهر استانبول واقع شده است. این منطقه دارای ۲۰ محله بود که از تجزیه مناطق عمرانیه و کارتال به وجود آمده است. هر کدام از این مناطق با امکانات رفاهی مناسبی که دارند جهت زندگی کردن گزینه ای مناسب خواهد بود. وجود مراکز تجاری، امکانات رفاهی، بیمارستان های مدرن و سایر خدمات موجب شده که افراد مهاجر به این منطقه نگاه ویژه داشته باشند.

موقعیت مکانی منطقه سانجاک تپه به گونه ‌ای است که با قرار گرفتن در کنار محله هایی مانند آتا شهیر، عمرانیه و وجود جنگل های انبوه و سرسبز جاذبه های بکر و جذابی برای افراد به وجود آورده است. این شرایط موجب شده که ساختمان سازان با ساخت ساختمان های مدرن و تازه نگاه ویژه‌ ای به این منطقه داشته باشند. بنابراین خرید ملک در این منطقه مزایای زیادی خواهد داشت.

آب و هوای منطقه سانجاک تپه

قرار گرفتن این محله در دل طبیعت و وجود جنگل ‌های انبوه موجب شده که منطقه سانجاک تپه یک منطقه خوش آب و هوا محسوب شود. با وجود اینکه این مرحله کماکان از شهرت چندانی برخوردار نیست ولی از خوش آب و هوا ترین مناطق در شهر استانبول محسوب می شود. آب و هوای پاکیزه ای که این منطقه دارد یک موقعیت عالی جهت انجام ورزش های صبحگاهی، بازی، پیاده روی و گذراندن اوقات فراغت است.

مراکز خرید سانجاک تپه

در این منطقه مکان های دیدنی و امکانات رفاهی فراوانی به چشم می خورد. وجود مراکز خرید مانند رینگس، مرکز خرید سانجاک پارک و مرکز خرید Rings Alisveris Merkezi  موجب شده که شما به راحتی بتوانید تمام مایحتاج اعم از خوراک، پوشاک و لوازم خانگی را خریداری کنید.

فیلتر