محله دمیرتاش

۱ مورد یافت شد

املاک در دمیرتاش

معرفی محله دمیرتاش

یکی از زیباترین مناطق آلانیا، دمیرتاش است که به واسطه کیلومترها ساحل ماسه ای و طبیعت بکر و مناطق تاریخی بسیار به یکی از پرطرفدار ترین مکان ها جهت بازدید توریست ها، خرید ملک و سرمایه گذاری تبدیل شده است. این منطقه طی سال های اخیر پیشرفت زیادی کرده و یک مکان بسیار آینده دار برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشور ترکیه را دارند، محسوب می شود. در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین ویژگی های منطقه دمیرتاش خواهیم پرداخت.

موقعیت مکانی دمیرتاش

همان گونه که در بالاتر ذکر شد منطقه دمیرتاش یکی از مناطق آلانیا است و در قسمت شرقی این شهر با فاصله ای ۱۵ کیلومتری از فرودگاه بین المللی قاضی پاشا و در فاصله حدوداً ۲۵ کیلومتری از مرکز آلانیا واقع شده است.

موقعیت گردشگری دمیرتاش

ساحل منطقه دمیرتاش یکی از تمیز ترین سواحل کشور ترکیه بوده که همواره در برخی از فصل های سال شاهد حضور میلیون ها خزنده دریایی است. همچنین این منطقه اماکن تاریخی و دیدنی نیز دارد که از جمله آن ها می توان به بقایای شهر خرابه روم باستان (سیدر) اشاره کرد که در تمام سال، توریست های زیادی از کلیه مناطق جهان به این مکان سفر می کنند. این منطقه به جهت ارتفاع زیاد آن، مناظر بسیار زیبایی از جمله دریا، کوه ها و دره های دیدنی را قاب می کند.

شرایط سکونتی دمیرتاش

زندگی در این منطقه بسیار آرامبخش و رویایی است. اغلب افراد ساکن در دمیرتاش از پنجره های منازل خود می توانند ساحل ماسه ای و بکر آن را تماشا کنند. زیرا، بیشتر خانه ها در این منطقه در خطوط ساحلی بنا شده و همگی لوکس و تازه ساز هستند. اگر به دنبال مکانی جهت ریلکس کردن و فرار از خستگی کار و روزمرگی های زندگی هستید، می توانید با خرید ملک در این منطقه، لذت یک زندگی رؤیایی را بچشید.

خطوط حمل و نقل دمیرتاش

این منطقه در ۱۵ کیلومتری فرودگاه قرار دارد و همچنین فاصله چندانی با مرکز آلانیا ندارد و از طریق اتوبان D400  با خطوط اتوبوس، این امر امکانپذیر است.

سایر ویژگی های خاص دمیرتاش

  • برطبق آخرین سرشماری صورت گرفته جمعیت این منطقه در حدود ۳۰۰۰ نفر است.
  • شغل اکثر افراد در این منطقه کشاورزی و دامپروری است.
  • امکانات رفاهی در این شهر از طریق مراکز خرید فراهم می شود.
  • این منطقه جزو مناطق امن آلانیا محسوب می شود.
  • بستر مناسب جهت سکونت برای افرادی که خواستار آرامش هستند و محیط های آرام را ترجیح می دهند است.

فیلتر