محله جیکجیلی

املاک در جیکجیلی

معرفی محله جیکجیلی

در سال های اخیر خرید ملک در ترکیه و مخصوصا شهر زیبای آلانیا در بین ایرانیان بسیار مرسوم شده است. این موضوع که بتوان یک ملک در یک منطقه آینده دار با امکاات عالی خریداری کرد، بسیار حائز اهمیت است، زیرا اکثر افراد این کار را به منظور سرمایه گذاری انجام می دهند و پیشرفت این منطقه می تواند خیال دارندگان این املاک را از سرمایه گذاری مطمئن خود راحت نماید.

یکی از بهترین مناطق شهر آلانیای ترکیه، منطقه جیکجیلی است که در ادامه به بررسی مزیت های خرید خانه در محله جیکجیلی بی نظیر خواهیم پرداخت.

موقعیت مکانی جیکجیلی

منطقه جیکجیلی در ۴ کیلومتری از مرکز شهر آلانیای ترکیه واقع شده است که این امر جزو بزرگترین مزایای خرید ملک در این منطقه محسوب می شود. (این محله در کنار منطقه اوبا واقع شده است)

شرایط زندگی جیکجیلی

از نظر شرایط زندگی باید گفت این منطقه، مکانی بسیار ایده آل برای افرادی است که دوست دارند با وجود نزدیکی به مرکز شهر آلانیا، یک مکان بسیار آرام و آرامش بخش برای گذراندن اوقات فراغت خود داشته باشند. سبک زندگی در این منطقه به صورت محلی است و اکثر ساکنین آن خانواده و افراد خارجی به ویژه ایرانیان هستند. ( اکثر افرادی که در این منطقه مالک هستند، این خانه ها را برای تعطیلات و تنها چند ماه از سال خریداری کرده اند.)

دسترسی ها در جیکجیلی

منطقه جیکجیلی در فاصله ۴۰ دقیقه ای با فرودگاه بین المللی قاضی پاشا واقع شده است و تنها چند کیلومتر با مرکز شهر آلانیا فاصله دارد از این رو ساکنان این منطقه می توانند از راه حمل و نقل جاده ای و با خط اتوبوسی منظم، تنها پس از چند دقیقه به خط ساحلی و مرکز شهر دسترسی پیدا کنند.

همچنین در این منطقه بانک، رستوران، داروخانه، فروشگاه ها و مغازه ها، مرکز خرید آلانیوم و بازار محلی شنبه ها که در آن می توانید انواع میوه و سبزیجات کاملا ارگانیک و تازه را پیدا نمایید، وجود دارد.

موقعیت تفریحی جیکجیلی

ساکنان این منطقه می توانند از زیبایی های بکر ساحل مشهور کلوپاترا در کنار دریای دیدنی مدیترانه استفاده کنند. (ساحل مذکور تنها چند دقیقه با این منطقه فاصله دارد.)

جمعیت جیکجیلی

براساس سرشماری که در سال ۲۰۱۸ از جمعیت این منطقه شده است، حدودا ۱۹,۰۳۰ نفر در این ناحیه زندگی می کنند.

فیلتر