محله توسمور

۱ مورد یافت شد

املاک در توسمور

معرفی منطقه توسمور

توسمور ناحیه ای سر سبز و به نسبت جدید است که در فاصله 7 کیلومتری و در جهت شرق آلانیا قرار دارد. همچنین توسمور در 145 کیلومتری آنتالیا قرار دارد. جمعیت این منطقه نیز در خدود 10000 نفر تخمین زده می شود. سواحل توسمور سواحل ماسه ای هستند. از لحاظ منابع طبیعی باید اشاره کرد که توسمور دارای یک غار و یک دریاچه زیر زمینی است. همچنین در این منطقه یک رودخانه نیز جاری است.

درختان توسمور شامل مرکباتی مانند لیمو و پرتقال هستند. این ناحیه سر سبز پارک ها و زمین های بازی زیادی برای کودکان دارد. رستوران ها و فروشگاه های این ناحیه نیز کم نیستند. افراد خارجی شناخت خوبی از ناحیه توسمور دارند چرا که از املاک این منطقه استقبال می کنند. دلیل استقبال از املاک این منطقه امکانات خوب مجتمع های مسکونی تسمور است. این مجتمع ها زمین ها و امکانات ورزشی گوناگونی دارند

ساحل توسمور

توسمور دارای سواحل ماسه ای است. سواحل این منطقه به عنوان بهترین سواحل آلانیا شناخته می شوند.

دسترسی به توسمور

دسترسی به این منطقه کار آسانی است. می توانید از مرکز آلانیا با اتوبوس به توسمور بروید. اتوبوس ها هر 10 الی 15 دقیقه به سمت توسمور حرکت می کنند و طی مدت زمان 10 الی 15 دقیقه شما را به توسمور می رسانند. فروشگاه معروف قاضی پاشا نیز در 35 کیلومتری این منطقه قرار دارد.

آب و هوای توسمور

این ناحیه آب و هوای مدیترانه ای دارد. بنا براین در فصل تابستان گرم و خشک بوده و در فصل زمستان گرم و بارانی است.

اماکن گردشگری توسمور

منابع طبیعی توسمور از اماکن دیدنی آن محسوب می شوند. در واقع نقطه قوت این منطقه طبیعت آن است. اگر نوار ساحلی را به سمت کوه ها امتداد دهیم درختان پرتقال و لیمو را خواهیم دید. محیط زیست توسمور بسیار ایده آل است. رودخانه دیمچای در منطقه توسمور جاری است.

در نزدیکی این رود خانه نیز یک غار طبیعی وجود دارد. همچنین توسمور دارای یک دریاچه ی نمک زیر زمینی هم هست.  سواحل این ناحیه در تابستان نیز خنک و دلنشین هستند. در رستوران های  نزدیک رودخانه ی دیمچای، رستوران ها ماهی قزل آلای خوش طعمی سرو می کنند.

ساکنین توسمور

ساکنین این منطقه بیشتر از اتباع سوئد، آلمان، نروژ و روسیه هستند. امکانات جانبی زیاد مجتمع های مسکونی این منطقه و نزدیکی آن به مرکز شهر باعث افزایش محبوبیت آن شده است.

فیلتر