محله باهچه شهیر

۱ مورد یافت شد

املاک در باهچه شهیر

معرفی محله باهچه شهیر

باشاک شهیر دارای 11 محل می باشد. یکی از محله های یازده گانه این شهرستان محله باهچه شهیر یا باغچه شهیر است. این محل با وسعت تقریبی ۵ کیلومتر مربع در قسمت اروپایی استانبول و منطقه شمال غربی آن قرار دارد. از جنوب این محله زیبا اتوبان شرق به غرب تم ( TEM ) می گذرد. پایه‌ریزی این مکان ییلاقی در سال ۱۹۹۴ به عنوان اولین شهرک اقماری استانبول شکل گرفته است.

طراحی ساختمان ها و نمای منطقه باهچه شهیر با الگوبرداری از شهرک های موجود در اروپا و ساختمان های ویلایی اروپایی و با رعایت استانداردهای بین المللی ساخته شده اند. شهروندان این منطقه را اکثریت شهروندان ترک و اقلیت آن از اروپای شرقی و افراد مهاجر ایرانی هستند. منطقه باهچه شهیر ۳۰ کیلومتر با مرکز شهر استانبول فاصله دارد. این فاصله موجب شده که در یک آب و هوای تمیز، ترافیک کم، آرامش زیاد و همچنین وجود افراد مهاجر کمتر بتوان زندگی نمود.

 

معرفی منطقه باهچه شهیر

همانگونه که بیان کردیم در سال ۱۹۹۴ پایه‌ ریزی این منطقه شکل گرفته است. منطقه فوق العاده سرسبز در باهچه شهیر با آب و هوای بسیار مناسب و چشم انداز زیبایی که دارد همواره مورد توجه سرمایه‌گذاران و افراد مهاجر قرار گرفته است. بد نیست بدانید که این منطقه ی ییلاقی و سرسبز دارای بیش از ۱۰۰۰۰ هکتار زمین سرسبز است.

 

مکان قرار گرفتن باهچه شهیر

همانگونه که بیان کردیم این منطقه در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد. فاصله ۶ کیلومتری با مسیر کانال در حال احداث و حدود ۴۰ دقیقه‌ای با پروژه عظیم فرودگاه استانبول از ویژگی های منطقه است. علاوه بر این نزدیک بودن به آزاد راه تم موجب شده که به راحتی بتوان در زمان کوتاه به سایر نواحی تردد نمود.

 

معرفی مراکز تجاری درمانی باهچه شهیر

منطقه باهچه شهیر در آستانه افتتاح دومین بیمارستان بزرگ شهر استانبول معروف به ‌شهیر هاستانلری است. این مجتمع به عنوان یکی از بزرگترین مجتمع های درمانی اروپا به شمار می ‌رود. علاوه بر این وجود مراکز درمانی، اورژانس، داروخانه های مختلف و بیمارستان ‌های دیگر نیاز ساکنین را در خصوص خدمات درمانی به خوبی برطرف می‌کند.

وجود مراکز تجاری و خرید لوکس در این منطقه نیز نیازهای شما را جهت خرید انواع کالاها و وسایل خانه برطرف خواهد کرد. مرکز خرید پرستیژ مال و همچنین مرکز خرید بزرگ اکباتی در فاصله ای نزدیک از باهچه شهیر قرار دارد. افراد می‌توانند به صورت رایگان همه روزه سرویس ‌های تردد به این مراکز خرید را دریافت کنند.

فیلتر