محله اوبا

املاک در اوبا

معرفی محله اوبا

منطقه اوبا یکی از مشهور ترین و پرطرفدارترین مناطق در شهر زیبای آلانیا است. اوبا از نظر شرایط رفاهی، آب و هوا و مناطق گردشگری با ساحل های زیبا یکی از بهترین مکان ها برای گذراندن روزهایی رؤیایی و زندگی سرشار از آرامش است.

خرید ملک در اوبا

طی چند سال اخیر ایرانیان زیادی در راستای سکونت و سرمایه گذاری در کشور ترکیه، اقدام به خرید ملک کرده اند و می توان گفت یکی از گزینه های بسیار ایده آل و مناسب برای آن دسته از عزیزانی که قصد خرید خانه در این کشور را دارند، منطقه اوبا در آلانیا است. برخی از مهم ترین ویژگی های این منطقه را در ادامه به صورت مشروح بیان خواهیم کرد.

موقعیت جغرافیایی اوبا

همان گونه که در قسمت مقدمه توضیح داده شد، منطقه اوبا در شهر بزرگ آلانیا قرار دارد و محل دقیق آن، قسمت شرقی این شهر است.

موقعیت سکونت در اوبا

به افرادی که به دنبال یک مکان آرام برای زندگی بی دغدغه و یا گذراندن اوقات فراغتی در کمال آرامش هستند، پیشنهاد می کنیم که منطقه اوبا را به عنوان یکی از گزینه های خود برای خرید ملک در نظر بگیرند. در این منطقه به راحتی می توانید تمامی نیازهای خود از بیمارستان و مراکز درمانی گرفته تا مراکز خرید، رستوران ها و... را برطرف سازید.

فراهم کردن این نیازها به واسطه وجود امکانات در این منطقه کاری بسیار راحت است. همچنین شما می توانید هر دوشنبه از بازار محلی که در این منطقه برپا می شود سبزیجات کاملا ارگانیک و طبیعی بخرید و لذت یک خرید بی نظیر را تجربه کنید.

موقعیت های گردشگری اوبا

محله اوبا دارای سواحل زیبا، دیدنی و بکر است که لذت قدم زدن در آن ها را تنها افرادی که در این منطقه سکونت دارند، درک می کنند. همچنین منطقه اوبا دارای مکان های گردشگری و تفریحی زیادی است که از جمله آن ها می توان به رودخانه زیبای دیم چای، دره بی نظیر و دیدنی لتیشلتمسی و غار دیم اشاره کرد.

جمعیت اوبا

بر اساس آخرین سرشماری انجام شده در سال ۲۰۱۳ جمعیت منطقه اوبا در شهر آلانیا، رقمی در حدود ۱۸۴۰۶ نفر محاسبه شده و به علت شرایط و کیفیت زندگی در این منطقه این میزان در حال افزایش است.

فیلتر