مهاجرتی ترکیه

گرفتن اقامت ترکیه با اجاره خانه
۱۴۰۰/۰۵/۲۷
مهاجرتی ترکیه

گرفتن اقامت ترکیه با اجاره خانه

موقعیت جغرافیایی ترکیه، آب و هوای خوب و اماکن خاص در ترکیه، توریست های زیادی را از سراسر دنیا به خودش جذب کرده است. فرهنگ، جاذبه های گردشگری و موقعیت اقتصادی در حال رشد، باعث شده افراد زیادی به ویژه ایرانیان به گرفتن مجوز اقامت در ترکیه فکر کنند و یکی از راه های گرفتن مجوز اقامت در ترکیه، اجاره کردن خانه است.

برای اجاره خانه در ترکیه باید با شرایط اجاره خانه، قوانین اجاره نامه و هزینه اجاره ملک در ترکیه آشنا باشید. در این مطلب از وبلاگ پرشین استار به این موضوعات خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

گرفتن اقامت ترکیه با اجاره خانه

 

اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید ولی بودجه خرید ملک در این کشور را ندارید، می توانید اقدام به اجاره خانه در ترکیه کنید و از طریق آن جهت دریافت اقامت اقدام نمایید.

 

یک سوال مشترک و مهم بسیاری از مخاطبان

آیا می توان با اجاره خانه در ترکیه اقامت گرفت؟

بله، ولی بر طبق قوانین جدید اقامت توریستی فقط به صورت یک ساله به داوطلبان داده می شود و لازم به ذکر است که امکان تمدید این اقامت یک ساله وجود ندارد. مگر این که یکسال از تاریخ اخذ آخرین اقامت یک ساله شما گذشته باشد. تا پیش از سال 2020 می توانستید با اجاره ملک، اقامت توریستی 2 ساله ترکیه را دریافت و ضمنا آن را تمدید کنید.

 

سوال بعدی که برای شما پیش خواهد آمد

اقامت توریستی ترکیه چگونه است؟

شما با خرید ملک در ترکیه یا اجاره ملک در ترکیه می توانید اقامت یک ساله توریستی ترکیه را به دست آورید. در صورتی که خرید ملک انجام داده باشید امکان تمدید این اقامت نیز قرار داد وجود دارد. اما در مسئله اجاره ملک امکان تمدید اقامت وجود نخواهد داشت.

طبق قوانین جدید شما با اجاره ملک در ترکیه می توانید 1 سال در این کشور اقامت داشته باشید اما بعد از یک سال قادر به تمدید آن نیستید. برای اینکه بتوانید مجددا اجاره خانه و اخذ اقامت یک ساله انجام دهید می بایست حداقل 1 سال از آخرین باری که اقدام به اجاره خانه در ترکیه کرده اید گذشته باشد.

 

نکته مهم بعدی

آیا حین اقامت توریستی ترکیه اجازه کار خواهیم داشت؟

خیر، می بایست برای دریافت مجوز کار اقدام نمایید.

 

گرفتن مجوز اقامت در ترکیه

 

اولین قدم برای اجاره خانه در ترکیه این است که بدانید کجا می­ خواهید باشید و چرا! اگر قبلا هم به ترکیه آمده­ اید و گشت و گذار کرده باشید ممکن است با علامتfor rent  (برای اجاره) روبرو شده باشید. پس برای اجاره خانه در ترکیه دنبال تابلویی باشید که نوشته باشد "kiralik" به معنای اجاره ­ای.

یکی از تابلوهای مهم دیگر تابلوی sahabinden"" است که به معنی صاحب است. نام و شماره تلفن آژانس املاک یا صاحب خانه روی تابلو خواهد بود. آژانس ­های املاک محلی در ترکیه (emlaci) به وفور پیدا می­ شوند و تبلیغات متنوعی را برای املاک موجود در منطقه دارند. 

آژانس ­های املاک ترکیه برای اجاره، کمیسیون می­ گیرند که معادل حدود یک ماه اجاره است و توسط مستاجر پرداخت می­ شود. اگر یک آژانس، ملکی که شما می­ خواهید را ندارد اما از آژانس دیگری که آن را دارد بگیرد و شما آن را اجاره کنید، این دو آژانس کمیسیون را بین خودشان تقسیم می­ کنند بدون اینکه برای شما هزینه اضافی داشته باشد. 

با گشت و گذار در منطقه و بازدید از فروشگاه ­های محلی و بازارها با زندگی واقعی و منطقه آشنا می­ شوید.

اگر با زبان ترکی آشنایی دارید، حتی می توانید به دفتر شورای محلی (baladeyesi) یا مدیر آن منطقه مراجعه کنید و از آن­ها برای اجاره خانه در ترکیه توصیه بخواهید. آن­ها احتمالا دوستان و خانواده­ای را می­ شناسند که می­ توانند به شما کمک کنند.

 

قیمت اجاره خانه در ترکیه

شرق ترکیه و میانه ­ها از مناطق جنوبی یا غربی ترکیه برای اجاره یا خرید ملک ارزان ­تر است. پس قیمت اجاره ملک در ترکیه به منطقه ­ای که دوست دارید در آن زندگی کنید بستگی دارد. میزان متوسط اجاره در مناطق روستایی و دور از شهرهای مرکزی بسیار کمتر است.

به طور کلی، هر جایی که باشید باید ماهانه بین 15 تا 50 درصد از درآمد خود را برای اجاره اختصاص بدهید. با این حال این میزان اجاره بستگی به موقعیت مکانی، اندازه، سال ساخت، طبقه و استانداردهای زندگی مورد نظر شما دارد. هزینه ماهیانه اجاره ملک در مناطق مختلف ترکیه بطور میانگین بین 700 لیر تا 7 هزار لیر می باشد که البته خانه هایی در مجموعه های لوکس و خیابان های لوکس با قیمت ها بالاتر از این ها نیز موجود است.

 

قیمت اجاره ملک در ترکیه

 

هزینه دیگری به نام عایدات (Aidat) یا شارژ ساختمان نیز وجود دارد؛ زندگی در یک مجتمع امنیت بیشتری برای شما فراهم می ­کند که هزینه اضافی برای نگهداری یا خدمات به نام عایدات را در بر دارد. اگر خارج از این مجتمع ها که امکاناتی مثل استخر، سالن بدنسازی و باغچه وجود ندارد زندگی کنید، هزینه این چنینی نخواهد داشت یا خیلی کم خواهد بود.

برخی از اقامتگاه ­ها مانند مجتمع­ های آپارتمانی یا ویلایی دارای عایدات هستند که با آن هزینه می ­توانند به تعمیر آسانسور، تمیز کردن استخر و ساختمان، هزینه باغبانی و غیره بپردازند.

 

اما مدارک لازم برای اقامت ترکیه با اجاره خانه:

 • فرم درخواست اجازه اقامت
 • اصل و کپی پاسپورت شما
 • فرم راندوو (درخواست مصاحبه)
 • شماره مالیاتی برای تمامی افرادی که قصد اخذ اقامت توریستی را دارند
 • چهار عکس از صاحب خانه جدید
 • سند مالکیت ترکی (Tapu)
 • پرداخت هزینه­ های اداری کارت اقامت
 • ترجمه قباله ازدواج برای متاهلین
 • ترجمه شناسنامه فرزندان و یا گواهی کفالت
 • ارائه رضایت­نامه مادر یا پدر برای افراد زیر 18 سال

بقیه مدارک تکمیلی شامل فرم درخواست جلسه، ترجمه رسمی صفحات پاسپورت، بیمه درمانی معتبر و رسید هزینه پرداختی به اداره مهاجرت است.

 

هزینه های دریافت اقامت ترکیه با اجاره خانه

برای دریافت اقامت ترکیه با استفاده از اجاره خانه هزینه هایی را باید پرداخت نمایید. این هزینه ها شامل موارد زیر هستند:

 • اجاره کردن خانه: همانطور که بیان گردید حداقل هزینه اجاره خانه در ترکیه مبلغ 700 لیر می باشد.
 • تایید اجاره نامه توسط دفترخانه: اجاره نامه باید توسط یک دفترخانه رسمی تایید شود. هزینه این تاییدیه حدود 300 لیر می باشد.
 • ترجمه مدارک: هزینه ترجمه مدارک با توجه به نوع مدارک متفاوت است. میانگین هزینه ترجمه مدارک حدود 300 هزار تومان است.
 • مالیات (پول خاک): هزینه مالیات اتباع خارجی حدود 80 تا 89 لیر است.
 • بیمه یکساله: هزینه بیمه یکساله حدود 200 تا 900 لیر است. این مبلغ با توجه به نوع بیمه و سن متفاوت است.
 • پرداخت 120 لیر برای تاییدیه نوتر
 • هزینه های مربوط به معاینات و آزمایش های پزشکی

 

مراحل اجاره خانه در ترکیه

در گام اول باید با در دست داشتن مدارک، اقدام به انعقاد قرار داد کنید.

در گام دوم هزینه اجاره ماه اول یا پول پیش و 12% کمیسیون اجاره یک ساله را می بایست پرداخت نمایید.

در گام سوم، باید نسبت به تغییر نام قبض ها اقدام کنید که البته برای اینکار به کارت اقامت ترکیه احتیاج دارید.

و گام چهارم پرداخت ماهیانه اجاره خانه می باشد که توصیه می شود از حساب خودتان به حساب صاحب ملک واریز شود.

 

نوتر کردن اجاره نامه در ترکیه

در ترکیه به مراکز اسناد دفتر رسمی نوتر می گویند. شما می بایست اجاره نامه خود را به یکی از این دفاتر برده و نوتر کنید. منظور از مدارک لازم پاسپورت شما و اجاره نامه خانه هستند.

هزینه نوتر برای هر نسخه حدود 80 الی 100 لیر ترکیه می باشد. برای هر عضو خانواده یک اجاره خانه لازم است. به همین دلیل هنگام نوتر کردن اجاره خانه به تعداد اعضای خانواده، اجاره نامه را نوتر کنید.

 

4 نکته مالی مهم برای اجاره خانه در ترکیه

1- چیزی به اسم رهن در ترکیه وجود ندارد، یا باید نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام کنید، یا اینکه آپارتمانی را در این کشور اجاره نمایید.

2- بر خلاف ایران پول پیش در اجاره‌ آپارتمان چندان مطرح نیست، تنها باید مبلغی را تقریبا معادل یک الی دو ماه اجاره به صاحب خانه بپردازید.

3- مبلغ اجاره‌ هر ماه، باید در ابتدای ماه به حساب صاحب خانه واریز شود.

4- قراردادهای یک ساله بسیار به صرفه تر از قراردادهای هفتگی یا ماهیانه می باشد.

 

اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه آسان ولی پر ریسک

اجاره خانه در ترکیه، یکی از آسان‌ترن روش‌های اخذ اقامت ترکیه و در عین حال پر ریسک ترین روش ها به حساب می‌آید. زیرا در موارد متعددی مشاهده شده که متقاضی حتی با ارائه‌ تمامی مدارک و داشتن شرایط لازم، موفق به اخذ اقامت موقت ترکیه نشده و ریجکت شده است.

توجه داشته باشید که در صورت ریجکتی توسط اداره‌ مهاجرت:

تنها 10 روز فرصت خواهید داشت که کشور ترکیه را ترک کنید.

بعد از ریجکت شدن تا 6 ماه اجازه‌ درخواست مجدد برای اقامت را ندارید.

 

نکات مهمی که قبل از اجاره خانه در ترکیه باید بدانید!

 • هنگامی که مکان مورد علاقه خود را پیدا کردید و اگر می ­توانید از پس هزینه اجاره بهای آن بربیایید، سعی کنید در مورد اجاره بهای آن مذاکره کنید. چند دقیقه چانه زدن ممکن است در هزینه­ های شما صرفه ­جویی کند. وقتی به توافق رسیدید، قرارداد را امضا کنید.
 • قبل از اجاره مطمئن شوید که خانه یا آپارتمانی که اجاره می­ کنید خط تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت دارد.
 • برای راه ­اندازی گاز و برق نیاز به یک کارت اقامت دارید. بنابراین اگر قرارداد اجاره شما شامل قبض ­ها نیست مطمئن شوید که کسی را دارید که اجازه اقامت دارد و می ­تواند این کار­ها را به جای شما انجام دهد. برخی مواقع آژانس املاک می­تواند این کار را با دریافت هزینه برای شما انجام دهد. یا اینکه موجر آب و برق و گاز را به نام خود نگه می ­دارد چون جریمه یا تاثیری در اعتبار شخص برای عدم پرداخت ندارد.
 • در ترکیه باید اول هرماه اجاره را پرداخت کنید. برعکس ایران که انتهای ماه آن را پرداخت می کنند.
 • در ترکیه، مالکان و آژانس ­های املاک معمولا قراردادهای یک ساله با مستاجرها می ­بندند. وقتی این زمان به پایان می ­رسد و طرف مقابل تا یک ماه قبل از پایان قرارداد چیزی را اعلام نکرده، قرارداد به طور خودکار برای یک سال دیگر تمدید می­ شود.
 • انتظار این را داشته باشید که هزینه اجاره شما در پایان هر سال حداقل حدود 10 تا 12 درصد افزایش پیدا کند که توسط شاخص قیمت مصرف­ کننده تعیین می­ شود.
 • صاحب خانه­ های ترک به خاطر ترجیح خود در اجاره دادن به خارجی­ ها معروف هستند. به این دلیل که آن­ها معمولا کسی را ­می­ خواهند که مدت طولانی بماند، بتوانند به او اعتماد کنند و ملکشان را تمیز و خوب نگهداری کند.
 • اگر نمی ­خواهید جایی را برای یک سال اجاره کنید، Air BnB گزینه دیگری است یا بعضی وقت­ها می­ توانید گزینه ­های اجاره فصلی را انتخاب کنید؛ مخصوصا اگر در مناطق توریستی مثل تکسیم استانبول (Taksim Istanbul)، مارماریس (Marmaris) و فتحیه (Fethiye) دنبال اجاره خانه هستید. در این صورت شما می­ توانید از یک ماه تا شش ماه اجاره مبله و یا غیرمبله کنید!
 • چه صاحب خانه و چه مستاجر، اگر بخواهند زودتر از موعد قرارداد آن را فسخ کنند، باید از ماه قبل به طرف مقابل خبر بدهند.

 

نکاتی که قبل از اجاره خانه در ترکیه باید بدانید!

 

 • قرارداد را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که همه چیز شفاف و روشن است. به عنوان مثال اگر خانه پر از وسایل مستاجر قدیمی است که شما آن را نمی­ خواهید یا متوجه شده ­اید که دیوارها کثیف شده ­اند و می­ توانند رنگ زده شوند، در چنین موارد تعمیر و نگهداری با صاحب خانه مذاکره کنید. آن­ها می توانند موافقت کنند که خانه را برای شما مرتب کنند یا هزینه اجاره کمتری از شما دریافت کنند. مهم نیست که چه مشکلی وجود دارد، مطمئن شوید که با صاحب خانه و آژانس املاک ارتباط برقرار کرده ­اید و آن را روی کاغذ بیاورید تا از بروز اختلاف در آینده جلوگیری کنید.
 • بهتر است از خسارت وارده به اموالی که قبل از ورود خود دیده ­اید، فیلم یا عکس بگیرید، این خسارت می ­تواند شامل کاغذ دیواری پاره یا هرگونه مبلمان خراب باشد. قبل از ورود یا درست بعد از اینکه وارد ملک شدید، برای صاحب خانه یا بنگاه ارسال کنید.
 • بهتر است که همه پرداخت ­ها برای اثبات قانونی، الکترونیکی باشد؛ مخصوصا مبلغ بیشتر از TL 500. اگر این امکان وجود ندارد سعی کنید برای هرگونه پول نقد یک رسید تایید کتبی بگیرید. در این رسید تاریخ، مبلغ، دلیل پرداخت، نام و امضای هر دو طرف را با دو شاهد بنویسید.
 • هنگامی که شما برای مجوز اقامت درخواست می­ دهید، ملزم به ارائه آدرس خواهید بود، بنابراین نام تمام بزرگسالانی که در ملک زندگی می­ کنند، باید به همان روشی که در پاسپورت آن­ها نوشته شده است، نوشته شود. گاهی اوقات حتی ممکن است به عنوان بخشی از مدارک نیاز به کپی کارت شناسایی صاحب خانه شما باشد. پس اطمینان حاصل کنید که صاحب خانه این موضوع را درک کرده و در صورت نیاز مایل هست یکی از این موارد را ارائه دهد.
 • اگر مجرد باشید، ممکن است بعضی از صاحب خانه ­های ترک به شما خانه اجاره ندهند. این موضوع را به خودتان نگیرید. در بعضی مناطق، مردم محلی نسبتا سنتی هستند و نمی­ خواهند سبک زندگی مجردی را ترویج یا تشویق کنند. بنابراین ترجیح می دهند فقط به زوج­ های متاهل یا خانواده اجاره ­دهند.
 • چنانچه همسایگان از مستاجر شکایت داشته باشند و یا مستاجر عامل ایجاد اختلال در آسایش ساکنین منطقه شود، مالک می تواند مستاجر را بیرون کند.
 • به هنگام نوشتن قرارداد اجاره، به نحوه پرداخت اجاره دقت کنید. اگر ملکی را اجاره کرده‌اید، بهتر است نوع پرداخت اجاره را از طریق بانک تعیین کنید.
 • توصیه می‌شود به هنگام اجاره ملک در ترکیه، هیچ نوع تعهدنامه‌ای را مبنی بر تخلیه امضا نکنید. در صورت امضای تعهد تخلیه، مالک به راحتی می‌تواند در صورت عدم حضور شما حکم تخلیه ملک را اخذ کند.
 • مبلغ دپوزیت یا ودیعه، نمی‌تواند بیشتر از مبلغ 3 ماه اجاره باشد.
 • پس از امضای قرارداد، خانه حریم شخصی شماست، صاحب خانه بدون اجازه شما حق ورود نخواهد داشت. حتی برای تعمیر و تغییر نیز ورود او تنها با رضایت شما ممکن خواهد بود.
 • به هنگام تخلیه، ودیعه‌ی شما باید تمام و کمال پس داده شود، مگر در صورتی که خسارتی به خانه وارد کرده باشید.
 • به هنگام تنظیم اجاره‌نامه، حتما یک مترجم امین و رسمی به همراه داشته باشید تا از تضییع حق خود جلوگیری کنید.

 

اجاره خانه در ترکیه

 

شرایط عمومی قرارداد اجاره نامه در ترکیه

اجاره نامه باید شامل موارد زیر باشد تا حقوق هر دو طرف هنگام اجاره خانه در ترکیه حفظ شود:

 • مستاجر باید از ملک اجاره ­ای با دقت و مراقبت استفاده کند.
 • مستاجر باید با همسایه­ های نزدیک ملک اجاره­ ای به خوبی رفتار کند.
 • مستاجر نمی ­تواند ملک مورد اجاره را به شخص ثالث اجاره یا انتقال دهد.
 • مستاجر نمی ­تواند تغییری در ملک ایجاد کند مگر با اجازه کتبی موجر. برای تعمیرات منزل، نوسازی و مواردی از این دست، اجازه گرفتن از صاحب خانه ضروری است.
 • در صورت فسخ  قرارداد اجاره یا تمدید نکردن قرارداد، مستاجر موظف است همان روز ملک را تحویل مالک دهد. اگر خسارت یا نقصی در لوازم جانبی داخل خانه وجود داشت، مستاجر موظف به پرداخت خسارت به موجر است.
 • پس از فسخ قرارداد، اگر خانه فروخته یا اجاره شود، مستاجر موظف است اجازه بررسی خانه را بدهد.
 • اگر مستاجر خرج وسایلی مثل پکیج، رادیاتور، ماهواره و پارکت کند، باید از قبل از صاحب خانه اجازه کتبی بگیرد.
 • در شرایطی که خانه اجاره ­ای باید تخلیه شود، اگر مستاجر موفق به تخلیه در مدت تعیین شده نشود، مسئول هرگونه خسارت مالی خواهد بود.
 • به هنگام نوشتن اجاره‌نامه و قرارداد، حضور شاهد بسیار مهم است. زیرا در صورت طرح دعوی، داشتن شاهد می‌تواند به نفع شما باشد.

 

شرایط عمومی اجاره نامه

 

اقامت ترکیه با اجاره خانه

در کل دوره­ های اقامت در ترکیه 3 ماهه یا 90 روزه است. افرادی که تمایل دارند در ترکیه اقامت داشته باشند، می ­توانند هر 6 ماه، 90 روز بدون ویزا در ترکیه بمانند. البته که متقاضی در این مدت نمی­ تواند هیچ فعالیت کاری یا تحصیلی داشته باشد. اما راه ­های بهتر و ارزان­تری برای اقامت در ترکیه وجود دارد؛ همانند اقامت در ترکیه با استفاده از اجاره خانه. مدت این اقامت یک سال است که نیاز به ویزای اقامت توریستی دارد.

راحت­ ترین راه برای گرفتن اقامت در ترکیه اجاره ملک در ترکیه است. باید بدانید که زندگی کردن در ترکیه با شهروند این کشور شدن متفاوت است. اگر شخصی در ترکیه به صورت قانونی خانه­ ای را اجاره کند، می­ تواند درخواست اقامت کوتاه مدت بدهد اما با این اقامت، اجازه کار کردن ندارد.

اگر شخص بیشتر از 180 روز در سال در ترکیه حضور نداشته باشد، اجازه اقامتش به طور خودکار منقضی می­ شود. اگر شخصی به مدت 8 سال در ترکیه اقامت قانونی داشته باشد، می­ تواند درخواست اقامت دائم کند که با امتیاز شهروندی کاملا تفاوت دارد.

 

اقامت ترکیه با اجاره خانه

 

اقامت توریستی یکساله

معمولا افرادی که قصد ماندن در ترکیه بیشتر از 90 روز را دارند می ­توانند برای اقامت یکساله درخواست بدهند. برای گرفتن این اقامت، دولت ترکیه مدارک و متدهای خاصی را در نظر گرفته است:

 • نیاز به حضور در ترکیه به دلیل تحقیقات آموزشی یا علمی
 • اقامت ترکیه با اجاره خانه
 • اقامت توریستی در ترکیه با استفاده از خرید ملک
 • راه ­اندازی یک شغل یا کسب و کار بر اساس قوانین این کشور
 • حضور در ترکیه به وسیله یادگیری زبان ترکی بر درس ­های مصوب دولت ترکیه
 • گرفتن اقامت با ازدواج
 • گرفتن اقامت با شرکت در دوره ­های آموزشی

 

قانون جدید در مورد اجاره خانه در استانبول سال 2021

در اطلاعیه ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ اداره مهاجرت ترکیه اعلام شده است که در برخی مناطق استانبول امکان اجاره ملک به اتباع خارجی وجود ندارد از جمله:

- اجاره خانه در منطقه فاتیح برای خارجی ها ممنوع شده و فقط دانشجویان می توانند در این منطقه درخواست اقامت داشته باشند.

- در منطقه اسنیورت نیز فقط با خرید خانه می توانید اجازه اقامت را دریافت کنید و امکان اخذ اقامت ترکیه با اجاره خانه در منطقه اسنیورت از تاریخ مذکور ممکن نیست.

 

سخن پایانی

این روزها افراد بسیاری از جمله ایرانیان به فکر دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه هستند. اقامت یکساله توریستی از طریق اجاره خانه یکی از بهترین و ارزان ترین روش ها برای اخذ اقامت ترکیه می باشد. به همین دلیل، در این مقاله اطلاعاتی را در زمینه اخذ اقامت ترکیه با اجاره خانه در اختیار شما قرار دادیم. امیدواریم توانسته باشیم به سوالات شما در این خصوص پاسخ دهیم.

نظرات کاربران
تماس با پرشین استار
استانبول / آلانیا
info[at]persianstargroup.com
شرکت پرشین استار
اطلاع از پیشنهادهای ما

شرکت پرشین استار با هدف ایجاد فضایی امن و مطمئن جهت سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه از سال ۲۰۱۰ و با کادری حرفه ای و با تجربه آغاز به فعالیت کرده است. خرید و فروش ملک در ترکیه، اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، راه اندازی کسب و کار در ترکیه، اخذ اقامت ترک ... یه از طریق خرید ملک، اخذ اجازه کار در ترکیه و مشاوره سرمایه گذاری در ترکیه بخشی از خدمات مجموعه پرشین استار می باشد. همکاران ما در شرکت پرشین استار آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی صادقانه جهت انتخاب مناسب ترین گزینه ها برای خرید ملک با توجه به سلیقه و توانایی مالی مشتریان خود می باشند. ما به شما کمک می کنیم تا با خرید ملک در ترکیه، به خصوص خرید ملک در استانبول و خرید ملک در آلانیا، ضمن سرمایه گذاری هوشمندانه در کشوری با آینده ای بسیار روشن، فرصت زندگی در محیطی امن و متفاوت در تلاقی اروپا و آسیا را به خود و خانواده تان هدیه دهید. تنوع پروژه ها و املاک پرشین استار، به مشتریان اجازه می دهد تا بتوانند بهترین گزینه را برای خرید ملک به خصوص خرید آپارتمان در استانبول، خرید آپارتمان در آلانیا، خرید ویلا در استانبول و خرید ویلا در آلانیا آن هم با بهترین قیمت انتخاب کنند.

ادامه
Copyright @ 2020 Persian Star