سرمایه گذاری ترکیه

خرید مغازه در ترکیه
۱۴۰۰/۰۶/۰۴
سرمایه گذاری ترکیه

خرید مغازه در ترکیه

زندگی آسوده و بدون دردسر آرزوی هر انسانی است. همه ما برای ساختن یک زندگی خوب، از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنیم که یکی از این روش‌ها، مهاجرت به کشورهایی است که از نظر اقتصادی رتبه بالایی نسبت به سایر کشورها داشته باشند.

ترکیه یکی از کشورهایی است که در سال‌های اخیر، رشد چشمگیری از نظر اقتصادی داشته است و یکی از بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت به ‌حساب می‌آید. همین موضوع باعث شده که افراد زیادی از کشورهای دیگر به‌ خصوص ایران، به ترکیه مهاجرت کنند.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی که ترکیه را برای زندگی انتخاب می‌کنند، داشتن کسب ‌و کار مناسب است. خرید مغازه در ترکیه، یکی از ساده‌ترین روش‌های دریافت اقامت این کشور به‌ حساب می‌آید که شما با این روش، می‌توانید با سرمایه کم و بدون دردسر از طریق اقامت کاری، شهروند ترکیه شوید. ما در این مطلب از پرشین استار، شما را با تمامی روش‌های خرید مغازه و مزیت‌های آن آشنا خواهیم کرد.

 

خرید مغازه در ترکیه

 

مزایای خرید مغازه در ترکیه

همان‌طور که گفته شد، ترکیه یکی از کشورهایی است که در این چند سال اخیر از نظر اقتصادی رشد چشمگیری داشته است. جاذبه‌های توریستی که در این کشور وجود دارد، گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب کرده و این رشد اقتصادی را مدیون همین جاذبه‌های توریستی است.

علاوه بر این کشور ترکیه، از افرادی که می‌خواهند از طریق خرید ملک یا مغازه اقامت این کشور را بگیرند، استقبال فراوانی می‌کند و راه را برای این افراد هموار کرده است. به این صورت که شما برای خرید مغازه در ترکیه، نیازی به گذراندن مراحل سخت و پیچیده ندارید و به ‌راحتی می‌توانید این کار را با سرمایه کمتری نسبت به کشورهای دیگر انجام دهید.

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های خرید مغازه در این کشور، دریافت اقامت ترکیه است. شما می‌توانید با قیمت مناسب، کسب ‌و کار خود را راه بیندازید و به مدت یک سال اقامت این کشور را دریافت کنید؛ البته این بستگی به قیمت ملک یا مغازه شما دارد. اگر قیمت مغازه‌ای که خریداری کرده‌اید بیشتر از دویست و پنجاه هزار دلار باشد، می‌توانید بدون محدودیت در ترکیه حضور داشته باشید و حقوق شهروندی و پاسپورت این کشور را داشته باشید.

از دیگر مزایای خرید مغازه در ترکیه می‌توان به هزینه کم زندگی، دسترسی راحت به امکانات، افزایش ارزش ملکی و صدها مزایای دیگر اشاره کرد.

  

اخذ پاسپورت ترکیه با خرید مغازه

اگر می‌خواهید بدانید که از طریق خرید ملک تجاری یا مغازه، می‌توانید اقامت یا پاسپورت ترکیه را دریافت کنید، باید بگوییم که بله می‌توانید! اما باید بدانید که برای خرید مغازه در ترکیه، باید مراحلی را پشت سر بگذارید و پس از گذراندن این مراحل، می‌توانید به ‌راحتی پاسپورت ترکیه را داشته باشید.

شما قبل از خرید مغازه، ابتدا باید تعیین کنید که در چه زمینه‌ای می‌خواهید کسب ‌و کار خود را راه‌اندازی کنید. بعد از انتخاب نوع کسب ‌و کار خود، باید ملکی که می‌خواهید در آن کسب ‌و کار خود را راه‌اندازی کنید را انتخاب کنید. در مرحله بعد، شما باید اقدام به اخذ مجوز کار از وزارت کار ترکیه کنید؛ البته باید بدانید که اخذ مجوز کار هم مراحل و شرایط خاص خود را دارد.

شما با گذراندن این مراحل و در صورتی که ملکتان ارزش بالاتر از دویست و پنجاه هزار دلار آمریکا را داشته باشد، وارد مرحله اجرایی کردن درخواست پاسپورت خود می‌شوید که در این مرحله یک کارشناس رسمی از اداره ثبت، ملک شما را ارزیابی می‌کند و گزارش کاملی از ملک مربوطه را ضمیمه پرونده خواهد‌ ‌کرد.

 

اخذ پاسپورت ترکیه با خرید مغازه

 

درنهایت شما با قبول تعهدنامه‌ای مبنی بر عدم فروش ملک در مدت ‌زمان سه سال، به مرحله انتظار برای دریافت گواهینامه انطباق خواهید رفت که با پشت سر گذاشتن تمامی این مراحل، می‌توانید پاسپورت ترکیه خود را با خرید ملک تجاری یا مغازه دریافت کنید.

 

قیمت خرید مغازه در ترکیه

قطعاً یکی از مهم‌ترین مواردی که باید قبل از خرید ملک تجاری در نظر بگیریم، هزینه خریداری آن است. باز کردن یک مغازه نیاز به هزینه اولیه و هزینه‌های احتمالی دارد که در طی فعالیت شما نمایان می‌شود. اگر شما این هزینه‌ها را در نظر نگیرید، با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهید شد.

حال اگر بخواهید کسب‌ و کار خود را در کشور دیگری غیر از کشور خود راه‌اندازی کنید، این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. قیمت خرید مغازه در ترکیه، به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مثل متراژ مغازه، موقعیت مکانی مغازه و صنف شغلی که می‌خواهید در آن فعالیت کنید.

قیمت مغازه در هر شهر ترکیه با شهر دیگر تفاوت دارد. برای مثال در شهر استانبول، به دلیل این که یکی از مهم‌ترین شهرهای ترکیه به ‌حساب می‌آید، قیمت خرید مغازه یا ملک بیشتر از شهرهای دیگر است.

پس موقعیت مکانی مغازه‌ای که می‌خواهید باز کنید، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما نکته مهمی که باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید، قیمت پایین املاک در کشور ترکیه می‌باشد. به این صورت که شما برای خرید مغازه در کشورهای دیگر حتی در کشور خودمان ایران، باید قیمت بیشتری بپردازید.

 

مراحل خرید مغازه در ترکیه

پیش تر به‌ صورت جزئی به مراحل اولیه خرید مغازه در ترکیه اشاره کردیم. همان‌طور که گفتیم ابتدا برای راه‌اندازی یک مغازه، باید نوع کسب ‌و کار خود را مشخص کنید و در زمینه شغلی خود، شرکتی را به ثبت برسانید. مرحله بعدی برای راه‌اندازی مغازه در ترکیه، انتخاب محلی برای مغازه است. بعد از این مرحله باید به سراغ دریافت مجوز از وزارت کار بروید و طبق نشانی محل اقامت خود باید یک شماره مالیاتی دریافت کنید.

شماره مالیاتی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که در بسیاری از کارهای خود به آن نیاز خواهید داشت. تا اینجای کار، تقریباً نصف راه را رفته‌اید. بعد انجام این مراحل باید برای دریافت گواهینامه ثبت شرکت، به اداره مالیات بروید و اظهارنامه مالیاتی مربوط به آن را به ثبت برسانید.

قدم بعدی برای راه‌اندازی مغازه شما، مراجعه به سازمان بازرگانی محلی است که در آن زندگی می‌کنید. با به ثبت رساندن درخواست خود در این سازمان و چاپ گواهی ثبت شرکت در روزنامه، به مرحله آخر یعنی ارائه تمامی این مدارک به شهرداری منطقه محل زندگی خود می‌رسید که با انجام تمامی این مراحل، شما صاحب مغازه در کشور ترکیه خواهید شد.

 

مراحل خرید مغازه در ترکیه

 

انواع روش های خرید مغازه در ترکیه

برای راه اندازی یک کسب و کار و خرید مغازه در ترکیه روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به 3 روش مهم برای خرید مغازه در ترکیه اشاره خواهیم کرد:

- خرید مغازه در حال فعالیت: شما می توانید مغازه از پیش افتتاح شده و در حال فعالیت را خریداری نمایید. برخی مواقع این گونه فروشگاه ها برای فروش گذاشته می شوند. از نکات مثبت این روش، عدم مشکلات راه اندازی کسب و کار نوپا و صفر است. اما باید این نکته را در نظر بگیرید که آیا خرید این نوع مغازه برای شما سودآور خواهد بود یا خیر؟! حتما در این موارد درآمد قبلی فروشگاه  را بررسی نمایید.

- اخذ نمایندگی از برندهای معروف: در این روش که به خرید نمایندگی معروف است، شما می توانید برای اخذ نمایندگی درخواست دهید و در صورتی که پاسخ مثبت دریافت نمودید، کار خود را راه بیندازید. در این روش میزان گران بودن کسب و کار به میزان معروفیت برند نیز بستگی دارد. از جمله نکات مثبت این روش، به دست آوردن اعتبار خوب است. اما باید بدانید که بخشی از فروش در این روش به نمایندگی اصلی یعنی خود برند تعلق می گیرد.

- مغازه خالی: شما می توانید مغازه ای را خریداری کنید و یک کسب و کار نو را آغاز نمایید. در این روش با توجه به موقعیت مکانی و جوانب مختلف می توانید به دلخواه خود کاری را شروع کنید و به طور کامل برای پیشرفت آن برنامه ریزی نمایید. این روش نیاز به پشتکار و صبر دارد.

 

خرید مغازه و اخذ مجوز کار در ترکیه

در کشور ترکیه شما اگر امکان اقامت بیشتر از شش ماه را داشته باشید، می‌توانید اقدام به اخذ مجوز کار کنید. شما می‌توانید بعد از درخواست ویزای کار، ظرف شش روز به سازمان وزارت کار ترکیه درخواست دهید. در صورت تکمیل بودن تمامی مدارک و اسناد، بعد از 30 روز نتیجه درخواست شما اعلام خواهد شد.

البته شما با دریافت مجوز کار در ترکیه، از مزایای قابل‌توجهی بهره‌مند خواهید شد. برای مثال شما تحت پوشش بیمه دولتی ترکیه قرار می‌گیرید و هزینه‌های درمان برای شما رایگان خواهد شد. می‌توان گفت خرید مغازه در ترکیه و ثبت آن یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای دریافت مجوز کار و دریافت اقامت ترکیه به‌ حساب می‌آید.

 

در ترکیه خرید مغازه بهتر است یا اجاره؟

هما ن‌طور که میدانید، خرید یا اجاره مغازه در ترکیه نیاز به مراحلی دارد که با انجام این مراحل به‌ صورت کامل، می‌توانید صاحب مغازه موردنظر خود شوید و همچنین از همین طریق، اقامت خود را هم در این کشور دریافت کنید.

شما برای اجاره مغازه، باید شرکت موردنظر خود را به ثبت برسانید. تقریباً می‌توان گفت مراحل اجاره ملک تجاری در ترکیه با خرید آن تفاوت زیادی ندارد و شما می‌توانید در هر دو روش اقامت ترکیه را دریافت کنید. اجاره کردن یک مغازه در ترکیه، برای افرادی که توانایی مالی زیادی ندارند بسیار مناسب است.

شما با انتخاب یک شغل مناسب و با تحقیق درباره آن می‌توانید درآمد قابل‌ توجهی به دست آورید. تنها تفاوت اجاره با خرید مغازه در ترکیه، این است که اگر شما مغازه‌ای را خریداری کنید که ارزش آن بیشتر از دویست و پنجاه هزار دلار باشد، می‌توانید به ‌سرعت اقامت دائم خود را دریافت کنید؛ اما با اجاره مغازه این امکان وجود ندارد و شما بعد از چند سال می‌توانید اقدام به دریافت اقامت دائم خود کنید.

در کل می‌توان گفت که شما با خرید مغازه در این کشور، می‌توانید آزادانه‌تر در کسب ‌و کار خود فعالیت داشته باشید و در صورت بروز مشکل می‌توانید آن را اجاره دهید. ضمنا با خرید مغازه هر سال به ارزش ملک شما افزوده خواهد شد.

 

در ترکیه خرید مغازه بهتر است یا اجاره؟

 

خرید مغازه در استانبول

شهر استانبول، یکی از مهم‌ترین شهرهای ترکیه محسوب می شود که همین امر باعث شده است افراد زیادی از کشورهای مختلف به ‌ویژه ایران، این شهر را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند. اگر قصد خرید مغازه در ترکیه را دارید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در این شهر کسب ‌و کار خود را راه‌اندازی کنید.

شما با خرید مغازه در استانبول، قطعاً از سود بیشتری بهره‌مند خواهید شد. البته باید این موضوع را هم در نظر بگیرید که خرید ملک تجاری در این شهر به دلیل مزیت‌های زیادی که دارد، بیشتر از شهرهای دیگر ترکیه است.

یکی دیگر از مزیت‌های خرید مغازه در استانبول، این است که موقعیت جغرافیایی این شهر آن را از دیگر شهرهای ترکیه جدا می‌کند. همین موضوع، باعث شده است که گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب کند و شما با خرید مغازه در این شهر، می‌توانید در هر کسب‌ و کاری که می‌خواهید فعالیت کنید به موفقیت برسید. البته این مواردی که ذکر کردیم، تنها بخشی از مزایای شهر استانبول به ‌حساب می‌آید که قطعاً در این چند خط نمی‌توان تمامی مزیت‌های این شهر بزرگ را نام برد.

 

قیمت خرید مغازه در مناطق مختلف استانبول

اکثر افرادی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند، اولین دغدغه‌ فکری آن‌ها داشتن کسب ‌و کار مناسب با درآمد بالا است. به همین دلیل، انتخاب منطقه‌ای که می‌خواهند در آن کسب ‌و کار خود را راه‌اندازی کنند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

شهر استانبول ترکیه که از نظر اقتصادی نسبت به شهرهای دیگر این کشور از رتبه بالاتری برخوردار است، مکان مناسبی برای سرمایه‌گذاری اتباع خارجی به ‌حساب می‌آید. استانبول، مناطق مختلفی دارد که قیمت خرید مغازه در هر یک از این مناطق، با هم تفاوت دارد و نسبت به بقیه شهرهای دیگر این کشور از نظر قیمتی کمی بالاتر است.

قیمت خرید مغازه در هر منطقه به عوامل مختلفی بستگی دارد؛

برای مثال در محله‌های شیشلی، بی اوغلو و بشیکتاش که جز تجاری ترین مناطق استانبول اند هر مغازه با متراژ 20 متر از 1.000.000 لیر یا با متراژ 100 متر از 5.000.000 لیر در خیابان اصلی و در خیابان‌های غیر اصلی یا محله‌ها مغازه با متراژ 20 متر از 300.000 لیر و با متراژ 50 متر از 500.000 لیر قیمت دارند.

یا در محله‌های فاتح، زیتین بورتو و باکیرکوی که مراکز تجاری مشهوری قرار دارند، هر مغازه با متراژ 20 متر از 2.000.000 لیر یا با متراژ 50 متر از 5.000.000 لیر در خیابان اصلی و در خیابان‌های غیر اصلی یا محله‌ها مغازه با متراژ 20 متر از 400.000 لیر و با متراژ 50 متر از 1.000.000 لیر قیمت دارند.

 

محله‌های پر رفت ‌و آمد برای خرید مغازه در استانبول

تمامی کشورهای دنیا، دارای مناطقی هستند که رفت ‌و آمد در آن نسبت به مناطق دیگر بیشتر است. کشور ترکیه که رشد اقتصادی بسیار زیادی نسبت به سال‌های گذشته داشته، دارای چنین مناطقی است.

یکی از این مناطق، شهر استانبول است که از پرجمعیت‌ترین شهرهای ترکیه به‌ حساب می‌آید. این شهر که اصلی‌ترین و مهم‌ترین شهر ترکیه از نظر اقتصادی است، مناطق پر رفت ‌و آمد بسیار زیادی دارد. اکثر افرادی که می‌خواهند سرمایه‌گذاری امنی در ترکیه داشته باشند، به این مناطق مهاجرت می‌کنند.

ازجمله منطقه‌های پر رفت ‌و آمد در این شهر، می‌توان به بشیکتاش، بی اوغلو، شیشلی، میدان تقسیم، خیابان استقلال و کادیکوی اشاره کرد. این محله‌ها، در دسته بهترین مناطق از نظر اقتصادی و پرجمعیت‌ترین محله‌های شهر استانبول به‌ حساب می‌آیند و برای خرید مغازه بهترین انتخاب هستند.

 

قیمت خرید مغازه در مناطق مختلف استانبول

 

آیا خرید مغازه در استانبول سرمایه‌گذاری مناسبی است؟

اینکه خرید مغازه در ترکیه و در شهر استانبول کار درستی است یا غلط، بستگی به شما دارد. شما باید قبل از خرید مغازه در این کشور، همه جوانب را در نظر بگیرید!

سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی از ریسک بسیار بالایی برخوردار است که ریسک‌پذیری، یکی از شرایط موفقیت به‌ حساب می‌آید. قیمت مغازه در کشور ترکیه، به ‌صرفه‌تر از کشورهای دیگر است و همین موضوع می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در موفقیت شما بگذارد.

برای فهمیدن اینکه آیا کار درستی می‌کنید یا خیر؟ باید قبل از اقدام برای خرید با مشاورینی که در این زمینه تخصص کافی را دارند مشورت کنید تا با خیال راحت سرمایه‌گذاری خود را انجام دهید. کارشناسان پرشین استار آماده ارائه راهنمایی لازم به شما جهت خرید ملک تجاری در ترکیه هستند. به‌ صورت کلی ترکیه به دلیل موقعیتی که نسبت به کشورهای دیگر دارد، می‌تواند مکان مناسبی برای خرید مغازه و سرمایه‌گذاری باشد.

 

خرید مغازه در آلانیا

ترکیه کشوری خوش آب ‌و هوا با جاذبه‌های توریستی و گردشگری بسیار زیادی است که همه ‌ساله، افراد زیادی به این کشور مهاجرت می‌کنند؛ اما مسئله مهم‌تری که در مورد این کشور وجود دارد، شرایط اقتصادی و سرمایه‌گذاری بی‌نظیر آن است.

شهرهای مختلف ترکیه، هدف بسیاری از افرادی است که قصد سرمایه‌گذاری در کشوری غیر از کشور خود را دارند. شهر آلانیا هم یکی از این شهرها به ‌حساب می‌آید که رشد چشمگیری از نظر اقتصادی داشته است.

خرید مغازه در آلانیا، می‌تواند یک فعالیت اقتصادی مناسب برای افرادی باشد که به ترکیه مهاجرت می‌کنند و قصد سرمایه‌گذاری در این کشور را دارند. آلانیا به ‌عنوان یکی از مناطق مهم توریستی در ترکیه به‌ حساب می‌آید و همین موضوع، می‌تواند به رشد سرمایه‌گذاری شما در این شهر زیبا کمک بسیار زیادی کند.

 

قیمت خرید مغازه در مناطق مختلف آلانیا

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های خرید مغازه در شهر آلانیا، قیمت مناسب ملک تجاری و مغازه‌های این شهر است. شما می‌توانید با کم‌ترین قیمت، صاحب مغازه‌ای ایده آل در این شهر زیبا شوید.

این شهر ساحلی، دارای مناطق مختلفی است که قیمت خرید ملک یا مغازه در هرکدام از این مناطق با هم تفاوت دارد. خرید مغازه در ترکیه به‌ خصوص در شهر آلانیا، می‌تواند شما را به تمامی آرزوهایتان برساند. قیمت مناسب املاک تجاری در این شهر به رشد کسب‌ و کار شما کمک بسیار زیادی می‌کند.

برای مثال شما می‌توانید در مناطقی با رفت و آمد مناسب، مغازه ای 140 متری را از 150 هزار یورو یا مغازه 90 متری را از 120 هزار یورو خریداری نمایید.

 

محله‌های پر رفت ‌و آمد برای خرید مغازه در آلانیا

آلانیا به دلیل نزدیک بودن به یکی از مکان‌های توریستی بزرگ ترکیه یعنی آنتالیا، دارای موقعیت مناسبی برای خرید مغازه است.

از آنجایی ‌که بهترین مناطق برای سرمایه‌گذاری و خرید مغازه مناطق پر رفت ‌و آمد است، اگر قصد خرید یا اجاره مغازه را دارید و می‌خواهید کسب‌ و کار خود را رونق بخشید، بهتر است این منطقه‌ها را انتخاب کنید.

از جمله محله‌های پر رفت ‌و آمد این شهر ساحلی زیبا، می‌توان به قسمت مرکزی آلانیا، جیکجیلی، اوبا و محموتلار اشاره کرد. خرید مغازه در هر کدام از این محله‌ها، می‌تواند بهترین انتخاب برای سرمایه‌گذاران باشد.

 

محله‌های پر رفت ‌و آمد برای خرید مغازه در آلانیا

 

آیا خرید مغازه در آلانیا سرمایه‌گذاری مناسبی است؟

شما برای اینکه روی هر عاملی سرمایه‌گذاری کنید، باید در رابطه با آن تحقیق بسیار زیادی کنید و از افرادی که در این زمینه تجربه کافی را دارند، مشورت بگیرید!

خرید ملک یا مغازه، در کل ضرری نخواهد داشت بخصوص در شهر ساحلی و توریستی نظیر آلانیا. شما در صورت موفق نشدن در کسب ‌و کار خود می‌توانید ملک خود را اجاره دهید یا پس از مدتی آن را واگذار کنید. پایین بودن قیمت ملک در شهر آلانیا، باعث شده است که در بین خریداران املاک محبوبیت بسیار زیادی را به دست بیاورد.

شما می‌توانید مغازه موردنظر خود را در این شهر خریداری کنید و کسب ‌و کار خود را راه بی اندازید. تردید نداشته باشید که با خرید ملک در این شهر، می‌توانید به درآمد بالایی دست یابید.

 

دلایل سرمایه‌گذاری در شهر آلانیا

آلانیا از نظر موقعیت جغرافیایی، یکی از بهترین شهرهای ترکیه به‌ حساب می‌آید. محبوبیت بالای این شهر به این دلیل است که میزان جرم در آن بسیار پایین است و از نظر امنیت، جزء امن‌ترین شهرهای ترکیه می باشد.

اتباع خارجی به ‌راحتی می‌توانند در آلانیا، اقدام به خرید مغازه کنند و از همین طریق اقامت خود را دریافت کنند. مهم‌ترین مزیت این شهر مناسب بودن قیمت املاک آن است و شما با بودجه کم، می‌توانید صاحب ملک در این شهر توریستی زیبا شوید.

حمل ‌و نقل در آلانیا بسیار آسان است و میزان تردد بسیار پایینی دارد. همچنین مردمان آلانیا، برخورد بسیار خوبی با افرادی که به این شهر مهاجرت می‌کنند دارند. شما در این شهر احساس تنهایی نخواهید کرد و می‌توانید خود را با محیط آلانیا به‌سرعت وفق دهید.

آلانیا، جزء شهرهای توسعه ‌یافته و چند فرهنگی است؛ مردم در این شهر با آیین‌ها و عقاید مختلف در کنار هم با صلح و آرامش زندگی می‌کنند. بنابراین، می‌توان گفت که شما می‌توانید سرمایه‌گذاری امنی در آلانیا، به‌ عنوان یکی از بهترین شهرهای ترکیه داشته باشید.

 

سخن آخر

در پایان باید بگوییم که اگر قصد دارید که با خرید مغازه و سرمایه‌گذاری در یکی از کشورهای خارجی به پیشرفت بالایی دست یابید، پیشنهاد ما به شما کشور ترکیه است. این کشور به دلیل اینکه بین قاره اروپا و آسیا قرار دارد، از موقعیت بسیار مناسبی برخوردار است و می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

در این مطلب شما را با تمامی مراحل خرید مغازه در ترکیه آشنا کردیم؛ فراموش نکنید قبل از هر اقدامی از متخصصین و مشاورینی که در این زمینه تجربه زیادی دارند، کمک بگیرید و با آن‌ها مشورت کنید تا در این مسیر شما را یاری کنند. کارشناسان پرشین استار آماده هستند تا بهترین ملک های تجاری در استانبول و آلانیا را با مناسب ترین قیمت ها به شما معرفی کنند.

نظرات کاربران
تماس با پرشین استار
استانبول / آلانیا
info[at]persianstargroup.com
شرکت پرشین استار
اطلاع از پیشنهادهای ما

شرکت پرشین استار با هدف ایجاد فضایی امن و مطمئن جهت سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه از سال ۲۰۱۰ و با کادری حرفه ای و با تجربه آغاز به فعالیت کرده است. خرید و فروش ملک در ترکیه، اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، راه اندازی کسب و کار در ترکیه، اخذ اقامت ترک ... یه از طریق خرید ملک، اخذ اجازه کار در ترکیه و مشاوره سرمایه گذاری در ترکیه بخشی از خدمات مجموعه پرشین استار می باشد. همکاران ما در شرکت پرشین استار آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی صادقانه جهت انتخاب مناسب ترین گزینه ها برای خرید ملک با توجه به سلیقه و توانایی مالی مشتریان خود می باشند. ما به شما کمک می کنیم تا با خرید ملک در ترکیه، به خصوص خرید ملک در استانبول و خرید ملک در آلانیا، ضمن سرمایه گذاری هوشمندانه در کشوری با آینده ای بسیار روشن، فرصت زندگی در محیطی امن و متفاوت در تلاقی اروپا و آسیا را به خود و خانواده تان هدیه دهید. تنوع پروژه ها و املاک پرشین استار، به مشتریان اجازه می دهد تا بتوانند بهترین گزینه را برای خرید ملک به خصوص خرید آپارتمان در استانبول، خرید آپارتمان در آلانیا، خرید ویلا در استانبول و خرید ویلا در آلانیا آن هم با بهترین قیمت انتخاب کنند.

ادامه
Copyright @ 2020 Persian Star